До 21 квітня мешканці області можуть безкоштовно пройти онкообстеження (КОРИСНО)
19.04.2017 14:00
До 21 квітня мешканці Дніпропетровської області можуть безкоштовно обстежитися на меланому. Про це нагадав головний дерматовенеролог регіону Анатолій Дюдюн під час брифінгу в ДніпроОДА.

«Щоб привернути увагу людей до цієї хвороби, щороку ми проводимо декадники – обстежуємо безкоштовно і без направлення від сімейного лікаря, – зазначив Анатолій Дюдюн. – Цьогоріч декадник триватиме до 21 квітня».

Анатолій Дюдюн додав, що пройти обстеження можна в обласному шкірно-венерологічному диспансері (вул. Байкальська, 9-а) у будь-який зручний день та час. Для цього не треба чекати декадника. Фахівці медзакладу проконсультують, за потреби випишуть лікування або направлять на дообстеження до онкодиспансеру.

Головний онколог Віталій Машталер наголосив, що меланома – одне з найагресивніших онкозахворювань, яке можуть спровокувати тривале перебування на сонці, травми, спадковість.

«Меланома швидко метастазує, тому так важливо виявити недуг на ранній стадії, – зауважив він. – На що має звернути увагу володар родимки чи плямки на тілі – це колір та форму. Якщо вони змінюються, треба негайно звертатися до лікаря».

Торік під час аналогічного декадника на меланому обстежились 15 тисяч мешканців Дніпропетровщини.


До 21 квітня мешканці області можуть безкоштовно обстежитися на онкохворобу