На Дніпропетровщині відкрили вже другий дитсадок, збудований з «нуля» – Валентин Резніченко
15.05.2017 12:30
Новий сучасний дитсадок на 220 місць відкрився у Дніпрі. Як повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, це вже другий в області дошкільний заклад, який звели «з нуля» протягом року.

«Уперше за історію незалежної України будуємо в області нові лікарні, будинки, дитсадки. За останній рік відкриваємо вже другий дошкільний заклад, на який не пішло жодної копійки державних коштів. Це реальний приклад децентралізації у дії», – наголосив Валентин Резніченко.

Двоповерховий садочок площею близько трьох тисяч квадратних метрів звели в районі Лівобережний-3 за рік. Заклад облаштований затишними спальними та ігровими кімнатами, музичним і спортивним залами, кабінетами психолога, логопеда, дефектолога. Щоб дітям було тепло, поруч із садком збудували модульну котельню, що працює на пелетах.

Садочок розрахований на чотири ясельні та вісім дошкільних груп – у кожної є власний майданчик з тіньовими навісами, місця для занять фізкультурою. Є також зона юних натуралістів. Хлопчиків та дівчаток з малечку привчатимуть дбати про навколишнє середовище та власне здоров’я.

«Наш садочок має оздоровче спрямування. На території – хвойні дерева, газон, тож влітку діти зможуть ходити босоніж. Також готуємо для вихованців заняття з пілатесу на свіжому повітрі, розваги у надувних басейнах, соляну та фітотерапії», – розповіла завідуюча садка Аліна Завгородня.

З дітьми працюватимуть як молоді вихователі з вищою освітою, так і педагоги з досвідом. У садку створені дві окремі групи для дітей з вадами мовлення – з ними додатково займатимуться логопеди та дефектологи.

«Доньці три роки, до садочка йдемо вперше. Не хвилюємося, бо вже були всередині, познайомилися з вихователями, – розповідає Анастасія Шабанова. – Садочок нам подобається – сучасний, комфортний».

За останні два роки в області створено близько 3,5 тисячі нових місць у дитсадках.


У Дніпрі збудували новий дитячий садочок.


На відкриття завітали керівники області та міста.


Перерізали стрічку - садочок відкрито


До свята діти підготували цілий концерт.


Вражали гостей піснями...


та водили веселі хороводи.


Сучасний садочок збудували «з нуля» за рік.


У садочку – затишні спальні,..


спортивні,..


ігрові,..


та актова зали.


У дворі – спортивний майданчик.


Є все, щоб весело провести час на свіжому повітрі.


Є власна котельня.


Вона працює на пелетах.


З малечею працюватимуть молоді вихователі.


Дітей з малечку привчатимуть дбати про навколишнє середовище.


У садочку смачно готують


До садочка ходитимуть 220 дітей.


Новий садочок – просто клас!


У садочку можна знайти нових друзів...


та чудово проводити часЦе вже другий дитячий садочок, збудований "з нуля" за рік