Лікарі порадили мешканцям Дніпропетровщини, як вберегтися від теплового удару (КОРИСНО)
09.08.2017 15:30
Спека суттєво впливає на самопочуття мешканців Дніпропетровської області. Найбільше ризикують отримати тепловий удар люди похилого віку, ті, хто страждає від хронічних захворювань, особливо серцево-судинної системи, хворі на ожиріння. Про це під час прес-конференції у ДніпроОДА повідомив директор Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

«Стан теплового удару виникає, коли через сильну спеку механізм контролю температури тіла перестає працювати. Спочатку відчувається слабкість, а потім помутніння свідомості, судоми, прискорене дихання та серцебиття. При таких симптомах слід знайти прохолодне місце, пити воду і звернутися до лікаря», - зазначив Радій Шевченко.

Виконуючи прості рекомендації, можна попередити перегрівання, нагадав фахівець. Слід уникати важкого фізичного навантаження, носити легкий одяг з натуральних тканин, не перебувати під прямим сонячним промінням. Варто також відмовитися від кави, алкоголю, газованої води, бо ці напої навантажують серце. І головне, необхідно підтримувати водний баланс – випивати близько двох літрів води на день.

За останній тиждень вже майже 40 мешканців Дніпропетровщини постраждали від спеки.


Лікарі порадили мешканцям Дніпропетровщини, як вберегтися від теплового удару