На міжнародний економічний форум зареєструвалися понад 800 учасників – Валентин Резніченко
06.11.2017 11:30
За тиждень завершиться реєстрація на міжнародний економічний форум, який організовує ДніпроОДА. Приєднатися до нього вже забажали понад 800 людей. Вони зможуть дізнатися секрети успішного бізнесу та налагодити нові ділові зв’язки з експертами з 50 країн світу. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завершуємо підготовку до масштабного економічного форуму. На нього запросили сотню експертів з усього світу: бізнесменів, банкірів, економістів, інвесторів. Учасники зустрічі зможуть перейняти успішний досвід, знайти нових ділових партнерів. Прагнемо, щоб результатом форуму стали нові контракти. Сприятливий інвестиційний клімат в області – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Втілюємо нові ідеї з розвитку бізнесу в життя», - зазначив Валентин Резніченко.

На зустрічі говоритимуть про інвестиційну політику, експортну стратегію для регіону та підприємства, ефективний розвиток територій. Разом із партнером форуму - Київською школою економіки - ДніпроОДА організує дискусії з інновацій та освіти, ключових економічних реформ. Фахівці школи проведуть круглий стіл, присвячений децентралізації.

Форум триватиме два дні – 16 та 17 листопада. На учасників чекають дискусії, тренінги, презентації, ділові ланчі. Вхід безкоштовний, потрібно лише зареєструватися до 14 листопада тут.


На міжнародний економічний форум зареєструвалися понад 800 учасників