Дніпрян запрошують здати кров для поранених бійців АТО
05.10.2017 12:30
У лікарні ім.Мечникова відбудеться акція «Подаруй життя герою». Стати донорами крові для поранених АТОвців всіх небайдужих запрошують 6 жовтня. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Донорська кров – надважлива та навіть унікальна складова лікування поранених бійців. Замінити її неможливо. Тому періодично проводимо подібні акції», - розповів головний лікар лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко.

З 2014-го року в обласній лікарні ім.Мечникова врятували більше 2,5 тисяч військових з вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями. У цьому лікарям допомогли сотні донорів.

«Ми вже провели більше п’ятнадцяти донорських акцій. На кожну з них приходять сотні дніпрян, готових поділитися найціннішим – кров’ю, яка рятує життя поранених», - додав Сергій Риженко.

Донором може стати будь-який громадянин України, який не має до цього медичних протипоказань. Акція розпочнеться 6 жовтня о 10:00 в головному хірургічному корпусі лікарні ім.Мечникова за адресою: площа Соборна, 14. При собі слід мати оригінал паспорта або військовий квиток та копію ідентифікаційного коду.


Дніпрян запрошують здати кров для поранених бійців АТО