У 2018 році на Дніпропетровщині в Prozorro зареєстрували лотів на понад 10 мільярдів гривень – Валентин Резніченко
22.03.2018 12:30
У 2018 році на Дніпропетровщині в системі електронних держзакупівель Prozorro зареєстрували понад 20 тисяч лотів. Їх загальна сума – більше 10 мільярдів гривень. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині сервісом електронних держзакупівель почали користуватися влітку 2015-го. З того часу кількість підприємців, які працюють в «Prozorro», постійно зростає. Бізнесмени вже переконалися: система зручна та максимально прозора. Саме такий підхід до роботи сприяє відкритій взаємодії влади та бізнесу, акцентує Президент України Петро Порошенко», - зазначив Валентин Резніченко.

«Пальму першості» з роботи в Prozorro тримає облдержадміністрація. Цьогоріч вона зареєструвала майже 6 тисяч лотів на загальну суму близько 4 мільярдів гривень. Це на 30% більше, ніж торік.

На другому місці з кількості зареєстрованих торгів – Дніпровська міська рада, замикає трійку лідерів Криворізька міськрада.

За підсумками 2017-го року ДніпроОДА посіла перше місце по завершеним торгам серед облдержадміністрацій України. Торік вона провела понад 21 тисячу торгів на 6,5 млрд грн.


У 2018 році на Дніпропетровщині в Prozorro зареєстрували лотів на понад 10 мільярдів гривень