У ДніпроОДА європарламентарі та народні депутати ухвалили рекомендації, які допоможуть Україні пройти шлях євроінтеграції
21.09.2017 12:30
У ДніпроОДА учасники міжпарламентської зустрічі Україна-ЄС ухвалили резолюцію. У ній – рекомендації, які допоможуть Україні пройти шлях євроінтеграції. Йдеться, зокрема, про реформу суду та закон про вибори.

«Такі зустрічі проходять щопівроку, то в Україні, то в Європі. Цього разу на зустрічі увагу приділили реформі місцевого самоврядування, відзначили успіхи Дніпропетровщини, яка може бути прикладом у цьому для інших областей. Наші європейські колеги зазначили що є моменти, які потребують подальшого удосконалення, зокрема – виборче законодавство України», - розповів співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Микола Княжицький.

Микола Княжицький також додав, що європейські партнери рекомендували Україні прописати ефективний закон про вибори з відкритою пропорційною системою. За результатами зустрічі європарламентарі та народні депутати України ухвалили резолюцію.

«На наш погляд, найважливіша частина резолюції стосується ситуації з безпекою. Ми закликаємо до продовження санкцій проти Російської Федерації, аби вона виконувала Мінські домовленості, – зауважив співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Даріуш Розаті. – Також ми рекомендуємо українській владі швидше просуватися вперед зі змінами у таких важливих сферах, як судова, адміністративна та земельна реформи».

Засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС вперше в українській історії пройшло у ДніпроОДА. Учасники обговорили Мінські домовленості, гуманітарну ситуацію на окупованих територіях, права людини, децентралізацію, виборчу, медичну та судову реформи, боротьбу з корупцією.


"Цього разу на зустрічі увагу приділили реформі місцевого самоврядування, відзначили успіхи Дніпропетровщини, яка може бути прикладом у цьому для інших областей", - Микола Княжицький


Учасники обговорили Мінські домовленості, гуманітарну ситуацію на окупованих територіях, права людини, децентралізацію, виборчу, медичну та судову реформи, боротьбу з корупцією.


"Ми рекомендуємо українській владі швидше просуватися вперед зі змінами у таких важливих сферах, як судова, адміністративна та земельна реформи" - Даріуш Розаті