Дніпропетровщина залучатиме до співпраці бельгійські компанії
14.03.2018 15:30
Металургійна промисловість, агросектор, переробка відходів, фармацевтика, а ще – альтернативна енергетика та громадський транспорт. Королівство Бельгія сприятиме розвитку таких напрямків на Дніпропетровщині. Про це стало відомо під час зустрічі у ДніпроОДА першого заступника очільника регіону Олега Кужмана з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом.

«Дніпропетровщина активно розвивається за рахунок реформ. Нині ми лідери в Україні з децентралізації – у нас найбільше об’єднаних громад. Паралельно працюємо над залученням інвестицій. Гарантуємо закордонним партнерам підтримку», – розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Дніпропетровщина – потужний регіон, що має досвід та ресурс для втілення нових проектів, зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс. За його словами, область відкрита до бізнесу, а Бельгія, у свою чергу, зацікавлена у співпраці.

«Плануємо співпрацю за двома напрямками. Бельгійські компанії зацікавлені у промислових проектах. Люксембурзькі – у розвитку банківської справи, консалтингу, аудиту, наданні юридичних послуг», – додала торгово-економічний аташе Посольства Королівства Бельгія в Україні Тетяна Коротіч.

Наприкінці березня у Дніпрі планують провести зустріч закордонних компаній із місцевим бізнесом. Вже відомі напрямки – металургія, переробка відходів, ремонт автошляхів, фармацевтика, агросектор. Ведуться переговори із залучення підприємців, які займаються альтернативною енергетикою, громадським транспортом.


Бельгія допоможе Дніпропетровщині у реалізації нових проектів


У ДніпроОДА пройшла зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія


Говорили про інвестиції, співпрацю із бізнесом


Торгово-економічний аташе Посольства Королівства Бельгія в Україні поділилася найближчими планами