Реабілітація АТОвців та навчання медиків області за кордоном: підсумки тижня від ДніпроОДА
13.03.2017 14:30
Реабілітація АТОвців та навчання медиків області у Литві, візити іноземних делегацій на Дніпропетровщину, нові системи електронних черг у ЦНАПах регіону та курси зі стресостійкості для їх працівників. Про ці та інші події з життя Дніпропетровщини розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин під час щотижневого публічного звіту.

Литва продовжує приймати наших бійців на реабілітацію, а лікарів – на навчання, зазначив Віталій Литвин.

«Сьогодні до Литви відправились четверо медиків області. Завтра туди рушать стільки ж АТОвців, – зазначив він. – За два роки у країні Північної Європи здоров’я поправили 124 бійця, а знання з психології та психіатрії поглибили 15 лікарів».

Безкоштовне навчання у Литві продовжують десятеро дітей переселенців та загиблих АТОвців. Це вже третя група хлопчиків та дівчаток з Дніпропетровщини.

Цьогоріч Дніпропетровщину відвідали десять іноземних делегацій.

Найбільший в Україні індустріальний парк «Павлоград» продовжує наповнюватись. Розмістити у ньому свої підприємства вже забажали компанії з Польщі, Австрії, Великобританії.

У районних ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилася система електронної черги.

Майже сто працівників Центрів надання адмінпослуг Дніпропетровщини пройшли тренінги зі стресостійкості. Це спільний проект ДніпроОДА та Фонду Східної Європи, зазначив Віталій Литвин.

«Наступний тренінг вже цього тижня. До кінця липня курс зі стресостійкості пройдуть понад 250 керівників та адміністраторів Центрів», – сказав радник голови ДніпроОДА.

В області продовжує роботу «гаряча лінія» для підприємців. Цьогоріч на неї звернулося півсотні людей. Цікавились бізнес-навчанням, пошуками інвестицій, змінами у законодавстві.

ДніпроОДА створила Раду з просування експорту. Вона допомагатиме підприємцям підкорити міжнародні ринки.

«Цього тижня стартують курси англійської для демобілізованих. До занять стає 21 боєць. Загалом таке навчання вже завершили 260 АТОвців, ще 85 – у процесі», – розповів Віталій Литвин.

Цього тижня для підприємців області пройде вже другий у цьому році екотренінг. Його проводить ДніпроОДА. Учасникам розкажуть, як заповнювати декларацію про відходи онлайн.


Новий індустріальний парк.


Системи електронної черги у ЦНАПах.


Курси зі стресостійкості для працівників ЦНАПів.


Нова Рада з розвитку експорту.


Про ці та інші події з життя Дніпропетровщини


... під час щотижневого публічного звіту


... розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.