У ДніпроОДА підприємцям області розповіли про зміни в законодавстві
15.12.2017 14:30
У Дніпропетровській ОДА навчали бізнесменів та бухгалтерів регіону. На безкоштовному форумі розповіли про зміни в законодавстві, які розпочнуть діяти наступного року. Практичні поради отримали близько 300 учасників.

«Тренінги та семінари в ДніпроОДА для представників малого та середнього бізнесу – вже традиційні. Сьогоднішній форум про зміни в законодавстві. На зустрічі підприємці дізналися, як грамотно закінчити звітний рік, що їх чекатиме в новому, на які законодавчі нововведення звернути увагу», - зазначила начальник відділу департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Алла Кефель.

Досвідчені спеціалісти з газети «Приватний підприємець» та видання «Баланс» - спікери зустрічі. Вони розповіли про нюанси законодавства, порадили, як вберегтися від штрафних санкцій.

«Кожного року в грудні приймають багато змін до законодавства. Ці нововведення впливають на роботу в наступному році, тому важливо вчасно проінформувати бізнесменів та бухгалтерів. Вони встигнуть заздалегідь підготуватися», - розказала шеф-редактор видання «Баланс» Ольга Целуйко.

Форум зібрав близько 300 учасників – бухгалтерів, юристів та підприємців.

«Для мене цінно було отримати вже зібрану та систематизовану інформацію. Не довелося гортати безліч журналів, витрачати час й усе вичитувати – за мене вже все зробили. Тепер знаю, як може працювати в нових умовах мій бізнес», - поділилася учасниця форуму, приватний підприємець Олена Проченко.


Форум у ДніпроОДА зібрав близько 300 учасників


Говорили про основні нововведення в законодавстві


Спікери форуму – досвідчені спеціалісти з бізнес-видань


«Кожного року в грудні приймають багато змін до законодавства. Ці нововведення впливають на роботу в наступному році, тому важливо вчасно проінформувати людей. Вони встигнуть заздалегідь підготувати свою справу до законодавчих перемін», - розказала шеф-редактор видання «Баланс» Ольга Целуйко


Бухгалтери, юристи та підприємці уважно слухали,..


занотовували,..


та знімали на відео, щоб не загубити корисну інформацію