Черкаська об’єднана громада готується до перших своїх виборів
07.11
09:30
Написати листаВерсія для друку
За рішенням ЦВК, 23 грудня перші вибори пройдуть у Черкаській об’єднаній громаді Дніпропетровщини. Жителі обиратимуть очільника та депутатів місцевої ради.

«Реформа децентралізації, яку запроваджує Президент України Петро Порошенко, спрямована на створення ефективного місцевого самоврядування. Один з дієвих інструментів – об’єднання громад. Держава передає новим територіальним об’єднанням значну частину повноважень і ресурсів. В ОТГ ремонтують дороги, реконструюють школи, зводять садочки, прокладають водоводи», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Незабаром нові можливості для розвитку власної території з’являться в мешканців Черкаської об’єднаної громади. 23 грудня вони обиратимуть очільника і місцевих депутатів.

До 10 листопада мають бути утворені виборчі комісії та сформований їхній склад. 19 листопада розпочнеться процес висування кандидатів у депутати та на посаду голови.

Проголосувати зможуть більше 8 тис. виборців селищ Черкаське та Гвардійське. П’ять дільниці працюватимуть з 8.00 до 20.00, при собі необхідно мати паспорт.

Загалом 23 грудня 2018 року перші вибори пройдуть у 125 об’єднаних територіальних громадах України.

Наразі на Дніпропетровщині 61 ОТГ.

Черкаська об’єднана громада готується до перших своїх виборів
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: