До курсів з англійської приступила чергова група АТОвців – Валентин Резніченко
19.09
12:30
Написати листаВерсія для друку
Чергова група АТОвців приступила до занять з англійської. Основи іноземної мови опановуватимуть з десяток бійців. Таке навчання – безкоштовне, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
«Курси для АТОвців вперше організували ще у 2015-му. Запросили бійців на навчання з англійської та програмування. Розуміли: такі заняття – це і психологічна реабілітація, і можливість розвиватися у власній професії або опанувати нову справу. І не помилилися. Військові сприйняли ініціативу із ентузіазмом та охоче записувалися на курси. Нині їх пройшли вже понад 800 бійців. Заняття організовуємо і далі, адже прагнемо всебічно підтримувати наших Героїв. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Чергова група АТОвців розпочала заняття на курсах з англійської. Хлопці початківці, проте вже за три місяці зможуть справлятися з невеликими комунікативними задачами, запевняє викладач Наталія Кацай.

«Учасники курсів зможуть розповісти про себе, поспілкуватися в аеропорту або замовити їжу в кафе, - зазначила Наталія Кацай. – Під час навчання будемо використовувати базовий підручник - дуже хорошу британську розробку. Упор – на розмову та збагачення словникового запасу».

У групі – з десяток АТОвців. Серед них й Михайло Марусич. Англійську вивчає, аби піднятися по кар’єрній драбині.

«Навіть в армії розкриваються широкі перспективи для тих, хто знає англійську. Та й війна колись завершиться, повернуся до мирного життя. Я був системним адміністратором, а у цій сфері англійська теж не завадить», - поділився Михайло Марусич.

«Хочу вивчати англійську, щоб подорожувати. Поїхати до інших країн та поспілкуватися із місцевими», - додав інший учасник курсів, Дмитро Павленко.

Загалом за три роки курси англійської пройшли понад 400 бійців.

«Є група АТОвців, яка прийшла до нас однією з перших - ще у 2015 році – і вчиться донині. Хлопці були початківцями, а зараз дійшли вже до дуже високого рівня. Вони складали пробний іспит Кембриджського центру оцінювання за тамтешніми стандартами. Двоє виконали його на рівні Б1 і Б2 – це дуже високий рівень володіння мовою», - розповіла директор регіонального центру іноземних мов Дніпровського національного університету Людмила Байсара.

Про нові набори на курси можна дізнатися в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації за адресою: пр. О.Поля, 1. Телефони для довідок – 068 679 89 61, (056) 742 86 62.


Наталія Кацай: «Під час навчання будемо використовувати базовий підручник - дуже хорошу британську розробку. Упор – на розмову та збагачення словникового запасу»


За три місяці учасники курсів зможуть справлятися з невеликими комунікативними задачами


Дмитро Павленко: «Хочу вивчати англійську, щоб подорожувати»


Михайло Марусич: «Війна колись завершиться, повернуся до мирного життя. Я був системним адміністратором, а у цій сфері англійська теж не завадить»


Загалом за три роки курси англійської пройшли понад 400 бійців.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: