До кінця року в Новомосковському районі відремонтують сім доріг – Валентин Резніченко
13.09
11:30
Написати листаВерсія для друку
У селищі Губиниха Новомосковського району розпочали капітальний ремонт вулиці Осіння. Облаштування дороги мають завершити цієї осені. Загалом до кінця цього року в Новомосковському районі планують відремонтувати сім комунальних автошляхів, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Висока якість автодоріг Дніпропетровщини – завдання, яке ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. В області проходять ремонти трас міжнародного значення і доріг у невеличких містах та селах. Загалом протягом цього року плануємо оновити 160 комунальних автошляхів області», - наголосив Валентин Резніченко.

Вулицею Осіння в селищі Губиниха десятки років поспіль було важко проїхати – ями та бруд ускладнювали рух пішоходів й автомобілістів.

«У деяких місцях вулиці можна було проїжджати тільки трактором, особливо на початку дороги та на перехрестях. Коли побачили техніку – стало дуже приємно. Сподіваємося, врешті решт відремонтують», – поділився місцевий мешканець Володимир Кохан.

На вулиці ведуться активні роботи: на місці знятого асфальту вирівнюють шлак. На деяких ділянках працює асфальтовкладальна техніка: нове покриття на початку Осінньої мешканці вже оцінили.

«Я знаю Губиниху з 80-го року, ніколи тут нормальної дороги не було. Я вже пройшла відремонтованою частиною – хоч котися, так гарно зробили. Вулиця дуже важлива, тут і дітки в школу ходять, і старенькі тут живуть, сюди люди до церкви ходять… Низький уклін тим, хто нам робить цю дорогу», – поділилася місцева мешканка Валентина Дербушева.

Завершити капітальний ремонт більше двох кілометрів цієї вулиці планують до кінця вересня.

«Ми постійно зверталися по різних інстанціях, аби нам відремонтували дорогу, і як бачимо, нарешті її приводять до ладу. Дуже дякуємо команді Валентина Резніченка за те, що в нас буде така прекрасна дорога», – зазначила виконуюча обов’язки селищного голови Губинихи Любов Єсін.

Загалом цієї осені в Новомосковському районі мають капітально відремонтувати 7 комунальних автодоріг.


Якісної дороги в селищі Губиниха не було більше тридцяти років


Тепер тут капітальний ремонт вулиці Осіння


"У деяких місцях вулиці можна було проїжджати тільки трактором, особливо на початку дороги та на перехрестях", - Володимир Кохан


На вулиці укладають новий асфальт


Початок - уже із новим покриттям


"Я вже пройшла відремонтованою частиною – хоч котися, так гарно зробили", - Валентина Дербушева


А хтось із залишків старого асфальту зробив собі садову доріжку


"Дуже дякуємо команді Валентина Резніченка за те, що в нас буде така прекрасна дорога", - Любов Єсін


Робітники працюють на совість. Гарантія ремонту - до п'яти років


Загалом цього року в Новомосковському районі планують відремонтувати сім комунальних доріг
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: