Як АТОвці у ДніпроОДА грали в інтелектуальну «Мафію» (ФОТО)
20.03
11:30
Написати листаВерсія для друку
Логіка, пам’ять, кмітливість і артистизм – усе це демонстрували АТОвці під час гри «Мафія». Інтелектуальний майданчик розгорнувся у ДніпроОДА. 20 учасників розбилися на дві команди. Вираховували мирних жителів та мафіозі. Учасниками захоплюючого процесу були як досвідчені гравці, так і новачки.


«Мафія» – командна психологічно-рольова гра з детективним сюжетом. Пограти в неї зібралися бійці АТО та їхні родини. Гральний майданчик – у ДніпроОДА.


«ДніпроОДА продовжує ламати стереотипи. АТОвці проходять реабілітацію не тільки в санаторіях, а й на спортивних майданчиках, танцполах, творчих вечорах. Тепер грають у популярну гру «Мафія». З такою ініціативою виступили самі хлопці – ОДА ідею підтримала. Будемо проводити такі заходи й надалі. Це інтелектуальний відпочинок та емоційне розвантаження», – зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.


Головні персонажі гри – мирні жителі та мафія. Мешканці намагаються вирахувати мафіозі. Злочинці ведуть війну проти мирного населення. Такий сюжет гри.


За двома столами – по десять гравців.


У грі дві фази – день і ніч. Вночі гравці «засинають» і надягають на очі маски.


«Минулоріч змагалися у спорті, тепер – в інтелекті. Підказали гру «Мафія». Не всі знають, як в неї грати. Це ще більше захоплює. Зібралися АТОвці та їхні родини. Хлопцям це цікаво, їм треба відволіктися від війни», – розказав один з ініціаторів інтелектуальних змагань Андрій Городецький.


З кожним ходом напруженість загострюється. Жоден мирний мешканець достеменно не знає, хто у грі належить до команди супротивника.


Мафії доводиться залишатися в тіні, вміло викручуватися і маскуватися під чесних.


АТОвець Сергій Копчик приїхав на гру з Нікополя. Там він створив клуб гравців в «Мафію». Головні відвідувачі – демобілізовані.
«Вперше зіграв у «Мафію», коли проходив реабілітацію на Західній Україні. Правила ніхто не знав, але коли почали грати – не могли відірватися. Після повернення додому організував гральний клуб. Правила прості. Їх можна опанувати за п’ять хвилин. Гра різнопланова, психологічна, цікава, розвиває інтуїцію», – каже Сергій Копчик.


В основі – спілкування та обговорення між учасниками. Постійно – обман, підступність, укладання і порушення договорів. Мета гри – вижити своєю командою.


Ця гра непов'язана з грошима, не потребує фізичної підготовки. Вона просто дає інтелектуальне задоволення.


Для Сергія Пайоли із Дніпра це дебютна гра. «Мені подобаються різні ігри для розуму. Але в «Мафію» граю вперше. Прийшов разом із сином. Можна відволіктися від поганих думок, які нагромаджуються після служби, зав’язати нові знайомства», – вважає АТОвець.


Гра продовжується до повної перемоги однієї з команд. Виграє та, чиї суперники повністю або «ув'язнені», або «вбиті».


Михайло Тонконогий – суддя змагань. У нього за плечима – 10-річний досвід гри в «Мафію».
«Суддівство – за традиційними правилами Федерації інтелектуальної гри «Мафія». Граємо три раунди. Кращі визначаються у фіналі. Вчимося розпізнавати брехню, будувати логічні ланцюги, робити висновки», – розказав Михайло Тонконогий.


Перемогла дружба. Серед найкращих гравців – Євген Пахомов, Тетяна Кінах та Валерія Кулікова. Найкраще вжився в роль голови мафії – Сергій Копчик.


Смачний торт – для всіх учасників.


Краще один раз зіграти, ніж сто раз почути. Долучайтеся до Спорт-ліги АТО.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: