Військовий госпіталь Дніпра отримав гуманітарну допомогу з Франції на чверть мільйона гривень – Валентин Резніченко
03.07
15:30
Написати листаВерсія для друку
Сучасне медичне обладнання та півтори сотні коробок з перев’язувальними матеріалами на чверть мільйона гривень отримав обласний військовий госпіталь від Франції. Це вже 19 партія гуманітарної допомоги французької сторони лікарням Дніпропетровщини, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«ДніпроОДА понад два роки співпрацює із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». За цей час лікарні регіону отримали 19 гуманітарних вантажів із медикаментами та обладнанням. Унікальність проекту в тому, що вміст допомоги формують за заявками лікарняних закладів. Тож обладнання не залежується на складах, його одразу використовують», – зазначив Валентин Резніченко.

Цього разу у військовий госпіталь привезли інфузомати для крапельниць, електромонітор, дефібрилятори, кушетки та 150 коробок із перев’язувальними матеріалами.

«Це суттєва допомога для нашого госпіталю. Нам постійно бракує перев’язувальних матеріалів для поранених. Дуже вдячні французькій асоціації і за поставки обладнання за нашими замовленнями. Сьогодні, наприклад, привезли електромонітор – сучасний пристрій для вимірювання тиску та інших параметрів стану хворого», – зазначив начальник дніпровського військового госпіталю Віктор Кузьменко.

Найбільше зраділи отриманій допомозі анестезіологи.

«Нам дуже не вистачало інфузійної системи. Сьогодні отримали вісім інфузоматів, які дозволяють чітко виміряти дозу препарату для важко хворих у реанімації», – поділився ординатор відділення анестезіології та реанімації госпіталю Юрій Ухач.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс, яка кілька років тому переїхала до Франції з Дніпра.


До військового госпіталю Дніпра привезли сучасне медичне обладнання та 150 коробок з перев’язувальними матеріалами


Госпіталь отримав від французької сторони сучасні інфузомати, електромонітор, дефібрилятори, кушетки…


та 150 коробок із перев’язувальними матеріалами


Начальник дніпровського військового госпіталю Віктор Кузьменко: «Нам постійно бракує перев’язувальних матеріалів для поранених, тож це суттєва допомога для нашого госпіталю»


Тепер на озброєнні у лікарів госпіталю – електромонітор, сучасний пристрій для вимірювання тиску та інших параметрів стану хворого


Особливо зраділи отриманій допомозі анестезіологи


Це вже 19 партія гуманітарної допомоги лікарням Дніпропетровщини від Франції

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: