Учні дніпровської школи №47 отримали сучасну кімнату відпочинку
13.09
12:30
Написати листаВерсія для друку
У новому навчальному році у понад півсотні шкіл області запрацювали сучасні медіатеки – кімнати для навчання та відпочинку особливих дітей. Одна з таких – у дніпровській школі №47, де інклюзивно навчаються дев’ять хлопчиків та дівчаток.

«Медіатека – це європейський аналог того, що раніше називалося «бібліотека». Сучасне приміщення у 30-40 квадратів, у якому є полиці з книжками, дитячі ігри, комп’ютери та планшети з Інтернетом, м’які меблі. Цьогоріч такі інтерактивні кімнати, у яких можуть навчатися та відпочивати діти з особливими потребами, відкрили у понад півсотні шкіл області», – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Учням дніпровської школи №47 медіатека прийшлася до душі. Сюди приходять як звичайні діти, так і хлопчики та дівчатка з особливими потребами.

«Мені подобається тут. Можна приходити будь-коли, щоб поспілкуватися з друзями чи відпочити в тиші, а ще – почитати та посидіти в Інтернеті. З появою такої медіатеки я стала більше любити школу», – розповіла учениця 10-класу Дарія Буянська.

Загалом у п’яти інклюзивних класах школи навчаються дев’ять особливих дітей. Серед них й першачок Софія, мама якої – Ольга Дем’яненко – поділилася: «Ми задоволені, що є така кімната. Вона дуже потрібна, до того ж донька любить читати книжки, а тут багато літератури».

Усі медіатеки області облаштовані за технічним завданням Благодійного Фонду Порошенка, який втілює програму «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Загалом в області працюють майже 150 інклюзивних шкіл, де навчаються близько 400 дітей.


Поспілкуватися з друзями,


почитати,


пограти,


посидіти в Інтернеті.


Все це - у медіатеках.


Такі кімнати для особливих дітей відкрили у понад півсотні шкіл області.


Медіатеки мають однаковий дизайн.


Зручні меблі в дніпровській школі №47,


... полиці з книжками в новомосковській школі №15.


Медіатеки дітям до душі.


На перервах тут людно.


Цікаво тут і педагогам.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: