Плавець з Дніпра Андрій Говоров завоював три медалі на Кубку Світу з плавання
29.08
10:31
Написати листаВерсія для друку
У французькому Шартре відбувся черговий етап Кубка Світу з плавання. Дніпровський плавець Андрій Говоров завоював три медалі. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

24-річний Андрій Говоров завоював срібло на дистанції 50 метрів батерфляєм з результатом 22:41, бронзу на дистанції 100 метрів вільним стилем з результатом 27:60 і срібло на дистанції 50 метрів вільним стилем з рекордом України 20:96.

Андрій Говоров - майстер спорту міжнародного класу України. Цей плавець - двократний чемпіон Перших юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи серед юніорів, багаторазовий призер чемпіонатів Європи, дворазовий рекордсмен Європи серед юніорів, шестиразовий рекордсмен України. На Олімпіаді, яка завершилася в Ріо, Андрій Говоров посів п'яте місце на дистанції 50 метрів вільним стилем з результатом 21:74 секунди.