Реконструйований Глеюватівський садок відвідуватимуть 108 малюків – Валентин Резніченко
13.09
09:30
Написати листаВерсія для друку
У селі Глеюватка Криворізького району реконструюють дитячий садок. Будівельники вже оновили старе приміщення, нині – добудовують новий корпус. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Прагнемо, щоб всі діти виховувались у комфортних умовах. Не важливо, де вони мешкають – у селі чи в місті. Зводимо нові садки та реконструюємо вже існуючі навіть у найменших населених пунктах, – наголосив Валентин Резніченко. – Цьогоріч реконструюємо 12 дошкільних закладів, починаємо будувати ще чотири».

Глеюватівський садочок реконструюють у два етапи. Будівельники вже привели до ладу старий корпус – утеплили фасад, покрівлю та підвал, замінили вікна й комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні роботи. Нині тут виховуються 73 малюка.

Паралельно до вже існуючої будівлі добудовують новий корпус. Як повідомив директор підрядної організації Віталій Науменко, роботи виконані на 45%. Завершити їх повністю планують навесні 2018-го.

Таким чином, площа садка збільшиться вдвічі. Зросте і кількість малюків, які зможуть тут виховуватись.

«Умови проживання в селі покращуються – відновлюється вуличне освітлення, асфальтуються дороги, підводиться вода, газ. Молодь більше не рветься до міста, залишається тут. Відповідно, народжуваність росте. Після реконструкції наш садочок зможуть відвідувати 108 малюків», – розповіла завідуюча садка Валентина Сергієнко.

Після повної реконструкції у садочку буде спортзал, музична кімната, у кожної з шести груп – власний ігровий майданчик з тіньовими навісами. На дітей чекає вуличний куточок для вивчення правил дорожнього руху, велодоріжки, зелені зони.

Дитсадок опалюватиме автономна котельня. Це дасть змогу самостійно регулювати подачу тепла в групи.

«Садочок відвідував мій син, нині привела сюди й меншу доньку. Будівлю не впізнати. Все сучасне, яскраве», – поділилася враженнями мешканка села Глеюватка Юлія Гермах.

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитячих садках.


У селі Глеюватка реконструюють садочок


У вже існуючій будівлі зробили ремонт


Замінили вікна,


... утеплили стіни


У цьому корпусі вже виховуються малюки


Поруч зводять новий корпус


Його добудовують до садка


Тут будуть додаткові групи, спортзал


Поруч із садком збудували й власну котельню
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: