Про головне
Написати листаВерсія для друку


ПРО ГОЛОВНЕ


  16.12.2016
  ВІДБУВСЯ ДЕНЬ КОНКУРЕНЦІЇ ДЛЯ М.ДНІПРО
  У п’ятницю, 16 грудня 2016 року, Дніпропетровським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України проведено День відкритих дверей з питань захисту конкуренції для м.Дніпро.
  В заході прийняли участь уповноважені особи Дніпропетровської міської ради.
  Керівництвом Відділення були надані роз’яснення щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції та звернуто увагу присутніх на типові порушення, які вчиняються з боку органів місцевого самоврядування.
  Також обговорено порядок звернення органів місцевого самоврядування з питань погодження проектів рішень з органами Антимонопольного комітету України.

   15.12.2016
  ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, БІЗНЕСУ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
   15 грудня 2016 року в Антимонопольному комітеті України під керівництвом Голови Комітету Юрія Терентьєва відбулось засідання круглого столу на тему: «Стан імплементації рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо дистрибуції електроенергії». У вказаному заході взяли участь представники органів влади, місцевого самоврядування, бізнесу Дніпропетровщини.
   Під час засідання круглого столу учасники отримали інформацію про здійснення контролю за виконанням рекомендацій Комітету, повного, об’єктивного та всебічного дослідження бар’єрів, що стримують розвиток конкуренції у сферах доступу та приєднання до електромереж, значної соціальної важливості підвищення транспарентності та доступності послуг з приєднання до електромереж та передачі електроенергії    05.10.2016
   ВІДБУВСЯ ДЕНЬ КОНКУРЕНЦІЇ ДЛЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
   У середу, 05 жовтня 2016 року, Дніпропетровським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України проведено День відкритих дверей з питань захисту конкуренції для Петропавлівського району.
   В заході прийняли участь уповноважені особи Петропавлівської райдержадміністрації, уповноважені особи селищних, сільських рад та комунальних підприємств.
   Керівництвом Відділення були надані роз’яснення щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції та звернуто увагу присутніх на типові порушення, які вчиняються з боку органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання.
   Також обговорено порядок звернення органів місцевого самоврядування з питань погодження проектів рішень з органами Антимонопольного комітету України.
    21.07.2016
   ПІДСУМКИ РОБОТИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗА 1 ПІВРІЧЧЯ 2016 року
   Впродовж 1 півріччя 2016 року до територіального відділення надійшло 222 заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.
   Припинено 63 порушення законодавства про захист економічної конкуренції у т.ч.:
   4 порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання;
   36 порушень у вигляді зловживання ринковою владою;
   15 порушень з боку органів влади та місцевого самоврядування;
   6 порушень у вигляді недобросовісної конкуренції.
   Порушників притягнуто до відповідальності на суму понад 1млн.100 тис.грн.
   Економічний ефект від припинення порушень складає понад 1 млн. грн.

   Велика кількість заяв, що надійшли до територіального відділення у 1 півріччі поточного року стосувалась дій газопостачального та газорозподільних підприємств.
   Як показав аналіз предмету звернень найбільш характерними для всіх підприємств є:
   1.Невиконання ремонту лічильника в ході держповірки та зобов’язання споживачів нести додаткові непередбачені витрати, пов’язані з заміною лічильника;
   2.Припинення газопостачання загалом на об’єкт споживача, а не на окремі несправні газові прилади;
   3.Не відновлення, без об’єктивних причин, газопостачання після завершення аварійно-відновних робіт, або ПТО; Не дотримання строків відновлення; Встановлення власної процедури відновлення.
   4.Нарахування збитків, завданих діями споживачів, без доведення порушення з їх боку, або з порушенням процедури, встановленої нормативними актами;
   5.Необґрунтоване визначення обсягів спожитого газу, а відтак і вартості послуг газопостачання, у періоди зміни тарифів.
   6.Встановлення непрозорої процедури звіряння фактично використаних обсягів газу.
   Вказані питання потребували як скорішого вирішення, що стало підставою проведення «Круглого столу».

   За результатами проведеного «Круглого столу» вирішено газорозподільним та газопостачальному підприємствам вжити заходів щодо виправлення ситуації по зазначеним вище питанням зі споживачами в розумні терміни, а саме до завершення розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції. В іншому випадку територіальним відділенням будуть вжиті заходи реагування згідно законодавства.

   Діяльність відділення є прозорою, висвітлюється на сайтах www.amc.gov.ua, www.adm.dp.ua. Запроваджено у фейсбуці сторінку територіального відділення - www.facebook.com/amkudnipro/. Крім того, на власному сайті територіальним відділенням розміщуються прийняті рішення про порушення законодавства про захист економічної конкуренції в повному обсязі (крім інформації з обмеженим доступом).


  01.06.2016

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ КОНКУРЕНЦІЇ ДЛЯ ЦАРИЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  У середу, 01 червня 2016 року, в приміщенні Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України проведено День відкритих дверей з питань захисту конкуренції для Царичанського району.
  В заході прийняли участь уповноважені особи Царичанської райдержадмі-ністрації, уповноважені особи сільських рад та суб’єкти господарювання.
  Керівництвом Відділення були надані роз’яснення щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції та звернуто увагу присутніх на типові порушення, які вчиняються з боку органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання.
  Також обговорено порядок звернення органів місцевого самоврядування з питань погодження проектів рішень з органами Антимонопольного комітету України.


  22.04.2016
   ПРЕДСТАВНИКИ БІЗНЕСУ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТА.

   22 квітня 2016 року в Антимонопольному комітеті України під керівництвом Голови Комітету Юрія Терентьєва відбулось засідання круглого столу на тему: «Нове Положення про концентрацію».У вказаному заході взяли участь представники бізнесу Дніпропетровщини.


   Під час засідання круглого столу представники бізнесу Дніпропетровщини отримали інформацію про підвищення порогових показників, перевищення яких потребує дозволу Комітету, про запровадження спрощеної процедури розгляду заяв про концентрацію, передбачення консультацій заявників тощо. Представники бізнесу мали можливість отримати відповіді на питання.

   Представники бізнесу Дніпропетровщини дали високу оцінку проведеному Комітетом заходу.

   Наразі проект Положення про концентрацію, яких розміщений на сайті АМКУ, проходить стадію обговорення. Зацікавлені представники бізнесу і юридичних кіл можуть вносити пропозиції до вищезазначеного Положення на електрону адресу ivashchenko@amcu.gov.ua  20.04.2016

   ВІДБУВСЯ ДЕНЬ КОНКУРЕНЦІЇ ДЛЯ МАГДАЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   У середу, 20 квітня 2016 року, в приміщенні Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України проведено День відкритих дверей з питань захисту конкуренції для Магдалинівського району.
   В заході прийняли участь уповноважені особи Магдалинівської райдержадміністрації, уповноважені особи сільських рад та комунальних підприємств.
   Керівництвом Відділення були надані роз’яснення щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції та звернуто увагу присутніх на типові порушення, які вчиняються з боку органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання.
   Також обговорено порядок звернення органів місцевого самоврядування з питань погодження проектів рішень з органами Антимонопольного комітету України.


  .
  14.01.2016

   ПІДСУМКИ РОБОТИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗА 2015 РІК.


   Впродовж 2015 року територіальним відділенням розглянуто 340 заяв, подань та інших звернень від фізичних та юридичних осіб.
   За результатами розгляду заяв та з власної ініціативи розпочато 85 справ про порушення конкуренційного законодавства.

   Припинено 284 порушень та дій з ознаками порушень конкуренційного законодавства.

   Всього територіальним відділенням припинено 120 зловживань ринковою владою.

   Припинено 31 порушення у вигляді недобросовісної конкуренції.

   Викрито 26 змов учасників торгів.

   Припинено 92 антиконкурентних дій органів влади, органів місцевого самоврядування.

   Всього сума накладених штрафів складає 2635,1 тис. грн.

   Сплачено порушниками до державного бюджету 1091,2 тис. грн.

   Сума економічного ефекту припинення та запобігання порушень для юридичних, фізичних осіб та бюджетних установ за звітний період склала понад 8,07 млн. грн.

   Сума встановленої та відшкодованої шкоди споживачам, заподіяної внаслідок порушень законодавства про захист економічної конкуренції за поточний період склала 211,3 тис.грн.

   Важливу увагу в своїй роботі відділення приділяло запобіганню порушенням конкуренційного законодавства. З цією метою відділенням суб’єктам господарювання, органам державної влади, самоврядування надано 171 рекомендацій щодо проведення заходів, спрямованих на розвиток підприємництва та конкуренції, з них 127 - враховані.

   Опрацьовано 110 проектів рішень державних органів та органів місцевого самоврядування, відмовлено в погодженні або погоджено із зауваженнями 50 проектам таких рішень.


  .  АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
  АРХІВ НОВИН
  Погода
  Погода уКиєві
  Погода уДніпрі
  Погода уКривому Розі
  Погода уЗапоріжжі
  Погода вОдесі

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер: